Tapicerstwo meblowe, samochodowe i inne

601 789 345 68 327 15 27 68 327 14 11 biuro@tapicer.com.pl

Nasze Usługi

Tapicerstwo samochodowe

Tapicer samochodowy w Zielonej Górze oferuje szeroką gamę usług tapicerskich. Jak wiadomo, tapicerka samochodowa, nawet najlepiej konserwowana i zadbana, w końcu zacznie się psuć. Jeśli dla właściciela samochodu estetyka jest sprawą ważną, zajmie się renowacją takiej tapicerki od razu, gdy zacznie ona tego wymagać. Jeśli kwestia wygody i estetyki schodzi na dalszy plan, auto doczeka się nowej tapicerki dopiero wtedy, kiedy stara zupełnie zniknie lub przestanie spełniać swoją funkcję.

Niezależnie od tego, jakim typem właściciela samochodu jesteś, uratujemy tapicerkę w Twoim samochodzie! Stawiamy na kompleksowość, ale wykonamy także pojedyncze małe zlecenia.

W bogatym wachlarzu podstawowych usług tapicerskich znajdują się:

  • Szycie, naprawa, renowacja tapicerki foteli i kanap
  • Naprawa foteli pneumatycznych
  • Obszywanie mieszków dźwigni biegów, hamulca ręcznego
  • Obszywanie podłokietników
  • Dywany i dywaniki pod wymiar
  • Oklejanie podsufitek i boczków
  • Pokrowce samochodowe
  • Obszywanie kierownic
  • Zlecenia indywidualne

Tapicerka foteli i kanap samochodowych

Twoje fotele są zniszczone i bardzo brudne? Znudziło ci się dotychczasowe wnętrze i myślisz o odświeżeniu tapicerki? Chcesz nadać wnętrzu swego samochodu nowego wymiaru? Zmień tapicerkę z zakładem tapicerskim TAPICER!

Wymiana tapicerki samochodowej to w zasadzie największa wizualna zmiana wewnątrz samochodu na jaką możesz sobie pozwolić. Tapicer samochodowy kompleksowo wykonuje tapicerkę do każdego typu, marki i modelu samochodu.  Wykonamy tapicerkę samochodową według twojej wizji lub zaproponujemy coś sami! Zdecyduj jaki kolor oraz jaki materiał chciałbyś umieścić we wnętrzu Twojego samochodu – obszyjemy wszystkie tapicerowane elementy samochodu lub tylko te wskazane przez Ciebie!

Obszywanie kierownic

Jeśli kierownica w Twoim samochodzie nadaje się już tylko do wyrzucenia – oddaj ją w ręce prawdziwych profesjonalistów! Nasi specjaliści w zakresie tapicerstwa samochodowego dadzą jej nowe życie!

Wykonujemy obszycia kierownic ze skóry i innych materiałów. Indywidualny projekt i materiał doskonale dopasowany do Twojej kierownicy, wnętrza samochodu i Twoich potrzeb.

Nowa kierownica to nie tylko bezpieczeństwo i estetyka – to przede wszystkim wyższy komfort jazdy i przyjemne podróżowanie.  Zapewniamy Państwu kompleksową renowację kierownicy – według wytycznych producenta lub zgodnie z sugestią klienta.

Kompleksowa stylizacja  wnętrza

Jeśli chcesz zmienić wizerunek samochodu – zgłoś się do Nas. Zaprojektujemy nowy wygląd wnętrza Twojego samochodu. Oferujemy projektowanie, konstruowanie elementów oraz restaurowanie wnętrza!

Dachy Cabrio 

Specjalnie dla tych klientów, którzy posiadają samochody w wersji cabrio, w naszym zakładzie tapicerskim wdrożyliśmy technologię wykonywania dachów cabrio. Zajmujemy się produkcją dachów oraz renowacją tych, które już się wysłużyły. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku. Używamy materiałów atestowanych, które doskonale spisują się w każdych warunkach atmosferycznych.

Jeśli chcesz aby dach Twojego samochodu mógł zapewnić Ci schronienie w czasie deszczu – zgłoś się do Nas po nowy dach!  Przygotujemy dla Ciebie szczelne, trwałe, piękne i stylowe zadaszenie niezależnie od modelu samochodu!

Naprawa tapicerki samochodowej

Podejmujemy każde wyzwanie – wszystko jest dla Nas do wykonania! Przywieź nam swoje auto, opowiedz Nam o swoim marzeniach i potrzebach, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy byś  w swoim aucie czuł się jak ryba w wodzie!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.