Tapicerstwo meblowe, samochodowe i inne

601 789 345 68 327 15 27 68 327 14 11 biuro@tapicer.com.pl

o firmie

Firma "TAPICER" jest przedsiębiorstwem usługowo-produkcyjnym, działającym na rynku od niemal 55 lat.

Witamy serdecznie na stronie firmy TAPICER!

Jesteśmy przedsiębiorstwem usługowo-produkcyjnym, działającym na rynku od 1956 roku.

Pasja, determinacja, doświadczenie

Nasze usługi realizowane są przez doświadczonych tapicerów, co gwarantuje jakość, dokładność i solidność wykonania oraz krótki czas oczekiwania na realizację zlecenia.
Zawód tapicera wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, traktując rezultat każdego zlecenia jak osobistą wizytówkę.

Naszej firmie zaufała spora rzesza klientów, powierzając nam m.in. zabytkowe meble czy też cenne, klasyczne samochody.

Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia

Długie lata pracy, owocujące doświadczeniem i stałym rozwojem zarówno umiejętności, jak i parku maszynowego, pozwalają nam przyjąć niemal każde zamówienie, jak również zrealizować od podstaw niemal każdy projekt. Z sukcesem realizujemy rozmaite zlecenia klientów z różnych zakątków Polski, których wielu tapicerów z całego kraju nie chciało się podjąć. Nasze umiejętności i determinacja zjednują nam zaufanie firm i osób prywatnych, które z pełnym zaufaniem powierzają nam zabytkowych meble, czy też cenne, klasyczne samochody. Wierzymy, że każdy mebel, czy pojazd trafiający do naszego zakładu posiada własną historię, którą, poprzez nasze działania, pomagamy kontynuować.

Nasza oferta

Oferujemy Państwu szeroką paletę usług tapicerskich, jak np. tapicerstwo meblowe oraz samochodowe, ale także renowację mebli, tapicerstwo jachtowe, motocyklowe, produkcję mebli i wiele innych. Prowadzimy również sprzedaż tkanin tapicerskich (ponad 3000 wzorów!), skajów, skór oraz rozmaitych akcesoriów, takich jak gwoździe tapicerskie, kółka, oczka, linki itp. Służymy także radą oraz naszym długoletnim doświadczeniem, aby efekt zlecenia lub samodzielnych prac klienta był zgodny z oczekiwaniami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w naszym zakładzie.

Firma TAPICER

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.