Tapicerstwo meblowe, samochodowe i inne

601 789 345 68 327 15 27 68 327 14 11 biuro@tapicer.com.pl

Nasze Usługi

Zlecenia nietypowe

Campery i przyczepy

Z powodzeniem zajmujemy się także tapicerstwem kamperowym. Klienci, którzy chcą zregenerować, odświeżyć lub diametralnie zmienić wnętrze swoich przyczep, mogą liczyć na doskonale wykonaną usługę.

Zajmujemy się produkcją tapicerki kamperowej, wymianą i produkcją materacy pod wymiar oraz tapicerowaniem wszystkich elementów wskazanych przez klienta. Możemy odtworzyć oryginalną tapicerkę i jej układ, bądź zaproponować bardziej nowoczesną, z inną funkcjonalnością – pełna dowolność – decyzja leży po stronie klienta.

Zapraszamy do składania zapytań i obejrzenia naszych realizacji!

Meble barowe i restauracyjne

Aby bar cieszył się powodzeniem, nie wystarczy, aby było w nim dużo dobrego alkoholu. Gościom trzeba zapewnić odpowiedni nastrój do zabawy i spędzenia czasu – z pewnością sporą rolę odegra tutaj dobór mebli! Jako firma  z wieloletnim stażem w tej branży doskonale wiemy, że własne i charakterystyczne umeblowanie nadaje lokalowi prestiżu i charakteru – lokal jest zapamiętywany między innymi ze względu na wnętrze.

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem lokali gastronomicznych i rozrywkowych w meble tapicerowane – możemy sami zaprojektować dla Państwa całe zaplecze meblowe, jak również odrestaurować istniejące obecnie w lokalu meble.

Zakład tapicerski Tapicer wykona dla Państwa tapicerowane loże barowe, sofy barowe, hokery barowe, boxy barowe i wiele innych!

Jeśli chcą Państwo zapewnić swoim gościom komfort i przyjemność korzystania z lokalu, zachęcamy do współpracy w zakresie tapicerowania mebli barowych!

Indywidualne podejście i dbałość o każdy – nawet najmniejszy – szczegół, to cechy, które pozwalają nam się wyróżnić. Razem z naszymi fachowcami i pomysłami naszych specjalistów, wnętrze Twojego lokalu (baru, restauracji, kawiarni) nabierze nowego charakteru.

Nie czekaj i zgłoś się do Nas już dziś! 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.