Tapicerstwo meblowe, samochodowe i inne

601 789 345 68 327 15 27 68 327 14 11 biuro@tapicer.com.pl

Nasze Usługi

Tapicerowanie sprzętu szpitalnego i rehabilitacyjnego

Sprzęt rehabilitacyjny i szpitalny do najtańszych nie należy. Wie o tym doskonale każdy pacjent, który musiał z własnej kieszeni zakupić łóżko czy np. wózek inwalidzki. Jak wiadomo, sprzęty takie są w ciągłej eksploatacji – nie stoją bezczynnie, a pacjenci, którzy z jakichś powodów ich potrzebują, z pewnością ich używają – jednych z mniejszą intensywnością, innych z większą.


Zużycie wynikające z codziennej eksploatacji sprzętu rehabilitacyjnego takiego jak specjalistyczne łóżka do ćwiczeń, wieszaki do podwieszania osób korzystających z rehabilitacji, łóżka przeciwodleżynowe i inne sprzęty, wynika z faktu, że są one pokryte są najczęściej tapicerką skórzaną lub z materiałów skóropodobnych. Często zdarza się, że tapicerka ta wyciera się, pęka, kruszeje. W takich momentach sprzęt nie spełnia już swoich podstawowych funkcji, a samemu pacjentowi może sprawić krzywdę.


W trosce o bezpieczeństwo pacjentów oferujemy kompleksową naprawę sprzętów, elementów sprzętów i akcesoriów tapicerowanych. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji. Pamiętajmy, że pełnosprawny sprzęt służy lepiej i nie szkodzi pacjentowi! Nie odkładajmy też naprawy na ostatnią chwilę – z reguły czekamy do momentu, gdy sprzęt zupełnie się zniszczy i wtedy kupujemy nowy, a często wystarczy go tylko naprawić.


Seniorom i osobom niepełnosprawnym gwarantujemy bardzo dobre ceny – osoby z kartą ZGrani Zielonogórzanie 50+ już na start mają u nas rabaty.


Proponujemy:

  • naprawę i wymianę tapicerki w wózkach inwalidzkich (każdego typu)
  • naprawę i wymianę tapicerki łóżek rehabilitacyjnych
  • naprawę i wymianę tapicerki w pionizatorach
  • naprawę i wymianę tapicerki w materacach przeciwodleżynowych
  • naprawę i wymianę tapicerki w materacach i leżankach, kozetkach
  • naprawę i wymianę tapicerki w stołach do masażu

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego doświadczenia i wieloletniej praktyki! Oddając sprzęt w nasze ręce mają Państwo gwarancje dobrze wykonanej pracy i pewność, że sprzęt posłuży jeszcze przez wiele lat!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.