Tapicerstwo meblowe, samochodowe i inne

601 789 345 68 327 15 27 68 327 14 11 biuro@tapicer.com.pl

Nasze Usługi

Tapicerstwo motocyklowe

Jeśli jesteś posiadaczem motocykla – niezależnie od tego, czy to klasyk, czy nowoczesny ścigacz, z całą pewnością traktujesz go jak swoją najcenniejszą zabawkę. Czasami, nawet pomimo najwyższej dbałości, siedzisko motocykla i elementy tapicerowane mogą ulec zniszczeniu lub po prostu zużyć się. Co począć w takiej sytuacji? Przecież nie pozbędziesz się ukochanej maszyny tylko dlatego, że ma zużyte siedzisko! Nasza firma jest dla ciebie ratunkiem. Tapicer motocyklowy w naszej firmie wykona szereg prac nad tapicerowaniem siedziska motocyklowego i nie tylko.

Proponujemy szereg prac nad tapicerowanymi elementami twojego motocykla. Dysponujemy naturalną skórą i eko-skórą oraz zamiennikami. Dobierzemy kolor lub zaufamy Twojej intuicji i Twoim upodobaniom. Jesteśmy w stanie dokonać rewitalizacji lub zupełnie odmienić wizerunek Twojego siedziska.

W ofercie tapicerstwa motocyklowego między innymi:

  • Obniżanie kanap kierowcy (głównie dla motocyklistów o niższym wzroście)
  • Podwyższanie kanap kierowców (głównie dla motocyklistów o wyższym wzroście)
  • Profilowanie, poszerzanie kanap pasażera (dla pasażerów z większym „bagażem”)
  • Wymiana poszyć i gąbek w siedziskach (ze względu na komfort i wygodę użytkowania)

Możemy dla ciebie wykonać zupełnie nowe siedzisko, niekoniecznie zgodne z oryginałem lub zreperować Twoje stare siedzisko. W związku z tym, że motocykl, a tym bardziej siedzisko, muszą być dopasowane do kierowcy, zawsze pobieramy wszelkie niezbędne do wykonania optymalnego siedziska wymiary od kierowcy. U nas każdy motocyklista i motocyklistka zostaną potraktowani najlepiej! Powierz nam swoją maszynę (a raczej siedzisko), a my oddamy Ci je w nienagannym stanie – jak nowe lub rzeczywiście… zupełnie nowe.


Wszystkie usługi z zakresu tapicerstwa motocyklowego w bardzo atrakcyjnych cenach! Sprawdź!

Kaski

Kaski motocyklowe to nieodzowny element wyposażenia każdego szanującego się motocyklisty. Jedne są bardziej, inne mniej „szalone”. Niewątpliwie jednak do wykonania nietypowego, jedynego w swoim rodzaju kasku przyda się tapicer. Możemy wykonać kask w nietypowym wzorze i kolorze – otapicerujemy Ci kask w taki sposób, o jakim marzysz!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.