Tapicerstwo meblowe, samochodowe i inne

601 789 345 68 327 15 27 68 327 14 11 biuro@tapicer.com.pl

Nasze Usługi

Tapicerstwo meblowe

Tapicerowanie mebli to nasza specjalność. Choć rynek meblarski wciąż zalewa nas nowymi projektami i meblami, ludzie wciąż pragną odświeżać swoje ulubione i wygodne meble. Tapicerowanie mebli pozwala zarówno na renowację mebla, jak i jego diametralną przeróbkę.

Jako zakład tapicerski z wieloletnim doświadczeniem uratowaliśmy od zguby tysiące mebli, którym daliśmy drugie życie.

Najogólniej rzecz ujmując, nasza oferta na tapicerowanie mebli obejmuje:

  • Produkcję nowych mebli tapicerowanych (również na zamówienie)
  • Renowację wszystkich mebli tapicerowanych (kanapy, sofy, fotele, tapczany, pufy, wersalki, sale kinowe, itp.)
  • Odnawianie drewnianych i żeliwnych elementów mebli
  • Wykonywanie materacy pod wymiar
  • Konserwacja i renowacja mebli antycznych
  • Szycie pokrowców
  • Inne nietypowe prace tapicerskie

Jeśli Twój mebel nie jest już meblem pierwszej młodości i chcesz go odświeżyć,
Jeśli znudził ci się dotychczasowy wygląd mebli i chcesz odmienić swoje wnętrza,
Jeśli w kanapie jest dziura, ale ty bardzo ją lubisz i nie chcesz się z nią rozstać…

Zgłoś się do Nas, a my odmienimy Twoje ulubione meble!

Meble tapicerowane

Wykonujemy nowe meble tapicerowane oraz odświeżamy te zniszczone.
Jeśli Twoja kanapa, wersalka, tapczan, fotel, pufa, narożnik czy każdy inny mebel są zwichrowane, stan tapicerki pozostawia wiele do życzenia lub po prostu znudził Ci się ich wygląd – jesteśmy odpowiednią firmą, której warto powierzyć mebel.

Twój gust jest specyficzny i nie możesz znaleźć mebli dla Siebie w sklepach? Powiedz nam o swoim projekcie, pokaż mebel o jakim marzysz, a my wykonamy go dla Ciebie na zamówienie! Spełniaj swoje wnętrzarskie marzenia z zakładem tapicerskim TAPICER!

Podejmujemy nawet największe wyzwania! Przekonaj się i stwórz mebel swoich marzeń! 

Renowacja tapicerki meblowej

Ratujemy tapicerkę meblową w każdym stanie – zarówno tę, która jest nieco nieświeża, przybrudzona, rozdarta, jak również tę, która nie nadaje się już do niczego.
W trosce o najwyższą jakość usług, korzystamy również z wysokiej jakości materiałów obiciowych i wykończeniowych.

Słuchamy potrzeb naszych klientów – staramy się dopasować rozwiązania idealnie do potrzeb każdego klienta z osobna. Po omówieniu zlecenia, proponujemy klientowi naszym zdaniem najlepszy materiał wykonania. Klient zapoznaje się z wzornikiem tkanin i materiałów i wskazuje nam wzór. Oczywiście istnieje również opcja wykonania tapicerki z materiałów powierzonych przez klienta.

Ratowanie tapicerki meblowej to nie tylko zmiana górnej warstwy – czasami zdarza się też, że wymiana obejmuje materac, gąbkę czy nawet sprężyny. Przedsiębiorstwo Tapicer działa kompleksowo niezależnie od tego jaki mebel tapiceruje – każdy mebel który opuszcza naszą pracownię, wygląda i działa jak nowy!


Krzesła tapicerowane

Krzesła to element wystroju naszych domów, biur, sal bankietowych, restauracji. Krzesła tapicerowane to meble wyjątkowo ciekawe – w zależności od ich zastosowania i wystroju wnętrza, możemy dowolnie zmieniać charakter krzeseł!

Jeśli siedziska Twoich krzeseł nie pasują już do pomieszczenia, bo na przykład zmienił się kolor ścian, dywanów, a krzesła są w dobrym stanie i wygodnie się na nich siedzi, a ty chcesz tylko zmienić kolor obić lub oparć krzeseł, oddaj je w najlepsze ręce – do naszej firmy!

Zakład tapicerski Tapicer dostarczy ci krzesła tapicerowane, które będą jak nowe i idealnie wkomponują się w Twoje nowe wnętrze!


Renowacja antyków

Meble zabytkowe to trudny temat, jednak jako profesjonaliści w swoim fachu, odnowiliśmy już wiele antyków. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromną wartość reprezentują sobie meble zabytkowe, w związku z czym, pracujemy nad nimi z niebywałą delikatnością i precyzją.

Oczywiście jeśli technologia na to pozwala, restaurujemy mebel korzystając z technologii wykorzystanych pierwotnie. W zależności od tego z jakim materiałem mamy do czynienia, staramy się wykonać mebel identyczny lub niemal identyczny (tkaniny i materiały użyte dziesiątki/setki lat temu mogą być już z takimi wzorami niedostępne).

Tapicerowanie ścian

W naszej bogatej ofercie znajduje się również usługa tapicerowania ścian i drzwi. Jeśli jesteś zwolennikiem eklektycznego stylu lub po prostu szukasz nietypowego elementu dekoracyjnego – pomyśl o tapicerowanych ścianach.

Ciekawe wzory, każdy kolor świata – zaskocz swoich gości, urządź wnętrze o jakim marzysz!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.