Tapicerstwo meblowe, samochodowe i inne

601 789 345 68 327 15 27 68 327 14 11 biuro@tapicer.com.pl

Nasze Usługi

Meble specjalistyczne

 Firma TAPICER w Zielonej Górze zaprasza Państwa do współpracy w zakresie projektowania mebli dla klientów ze specjalnymi potrzebami, w tym np. dla alergików, osób z wadami postawy.

Meble dla alergików

Alergie różnego rodzaju dotykają coraz szersze grono ludzi. Alergicy muszą borykać się z wieloma problemami – najgorsze zadanie stoi przed tymi, którzy uczuleni sią na roztocza kurzu domowego. Nawet jeśli bardzo się postarają, są pewne miejsca, z których domowymi metodami roztoczy nie usuniemy.

Szczególnie trudnym do oczyszczenia miejscem mogą okazać się meble! I to nie tylko meble drewniane, ale przede wszystkim meble tapicerowane, w głąb których przenikają różne niepożądane substancje i alergeny. Jak temu zaradzić?

Tutaj z pomocą przychodzi tapicer. Istnieje bowiem szeroka gama materiałów i tworzyw, która pozwala nam wykonać mebel dedykowany dla alergika. W sklepach dostępne są tylko podstawowe modele – nie ma z czego wybierać, a oferowane meble często ograniczają się do tradycyjnego białego antyalergicznego materaca. Nasza oferta jest szersza. Możemy dla klientów ze specjalnymi potrzebami zdrowotnymi przygotować mebel marzeń – w wymarzonym kształcie i kolorze, tak by estetyką pasował do wystroju mieszkania, a jednocześnie by pełnił funkcje.

Zadbamy o to by zarówno materac (jeśli do zrobienia będzie tradycyjne łóżko) oraz materiały obiciowe były hipoalergiczne i bezpieczne dla użytkownika, a przede wszystkim by utrzymanie czystości w domu z takim meblem było bardzo proste!

Meble dla osób z wadą postawy

Nasze społeczeństwo coraz częściej skarży się na różnego rodzaju problemy zdrowotne związane z układem kostno-mięśniowym. W niektórych przypadkach jest to kwestia obciążeń związanych z wymuszoną postawą w czasie pracy (np. wielogodzinna praca stojąca lub siedząca), ciężką pracą fizyczną. W innych przypadkach jest to kwestia uwarunkowań genetycznych lub biologicznych. Są także pacjenci po wypadkach i urazach, u których problemy z kręgosłupem na różnych odcinkach są przewlekłe lub dożywotnie.

Właśnie dla takich klientów przygotowujemy meble na zamówienie, które dopasowane będą do sylwetki zlecającego.  Na życzenie klienta możemy wykonać łóżko dowolnej wysokości, dowolnej szerokości i kształtu. Wieloletnie doświadczenie i park maszynowy pozwalają nam na niemal nieograniczone możliwości. Możemy przygotować również niestandardowe meble wypoczynkowe dla osób bardzo niskich, osób bardzo wysokich, dla osób z dużą otyłością, które mogą mieć problem ze znalezieniem ładnego i wygodnego mebla w sklepie.

Pracownia tapicerska TAPICER w Zielonej Górze serdecznie zaprasza do skorzystania z usług. Jeśli potrzebujesz specjalistycznego mebla, zgłoś się do Nas!!! Jesteśmy dla Ciebie i Twojej wygody 🙂

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.