Tapicerstwo meblowe, samochodowe i inne

601 789 345 68 327 15 27 68 327 14 11 biuro@tapicer.com.pl

Nasze Usługi

Tapicerstwo autobusowe i kolejowe

Firma Tapicer z Zielonej Góry oferuje klientom kompleksową obsługę w zakresie tapicerowania. W ofercie znajduje się również szereg propozycji z zakresu tapicerowania autobusowego. Nasza firma może wykonać tapicerki siedzeń i tapicerowane elementy wnętrza każdej marki. Możemy wykonać tapicerkę oraz pokrowce zarówno do autobusów turystycznych, miejskich jak i liniowych.

Oferta tapicerowania autobusowego skierowana do firm obejmuje między innymi dokładną renowację lub zupełną zmianę poszycia foteli autobusowych, renowację półek i sufitów. Jeśli zachodzi taka potrzeba, możemy przygotować również nową podłogę. W zakresie tapicerowania autobusowego znajdują się także tak precyzyjne usługi jak pokrywanie elementów mebli i ukrytych w siedzeniach/podłogach. boksach szafek i schowków. Możemy również pokryć tapicerką kabinę WC (drzwi i pojedyncze elementy), schody wewnątrz autobusu, stoliki itd.

Zapewniamy Państwu materiały tapicerskie najwyższej jakości – na potrzeby tapicerstwa autobusowego, pociągowego, samolotowego wybieramy specjalnie dedykowane materiały, przeznaczone dla sektora transportowego. Jest to bardzo istotne, bowiem tkaniny te muszą spełniać wiele wymogów – powinny być bardziej odporne na ścieranie, rozrywanie, odbarwienia oraz powinny spełniać surowe kryteria zasad bezpieczeństwa i higieny, a do tego powinny dobrze i profesjonalnie wyglądać.

W zależności od Państwa preferencji, tapicerką i wymianą tapicerki w fotelach autobusowych czy też siedzeń w pociągach, możemy zająć się u Państwa lub w naszym zakładzie tapicerskim.

Nasza oferta obejmuje również szycie pokrowców i dodatków, np. nakładek na zagłówki oraz samych zagłówków (do foteli które na przykład nie mają zagłówków). 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.