Tapicerstwo meblowe, samochodowe i inne

601 789 345 68 327 15 27 68 327 14 11 biuro@tapicer.com.pl

Nasze Usługi

Meble dla salonów kosmetycznych i SPA

Dobry salon usługowy związany z pięknem, urodą i zdrowiem powinien być lokalem przemyślanym od początku do końca. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w miejscach takich jak salon piękności, atelier fryzjerskie czy nawet gabinety masażu, gabinety lekarskie i SPA, musi być pięknie, ale i wygodnie. Wygoda klienta i jego doskonałe samopoczucie – to zaraz po dobrze wykonanej usłudze – najczęściej oceniany przez klienta element w danym punkcie usługowym.


Aby zapewnić Państwa klientom maksimum komfortu i wygody, a Państwa salonom specjalistycznym odpowiedni wygląd – elegancki, nowoczesny lub klasyczny, oszałamiający, ale i dyskretny jednocześnie – proponujemy kompleksowe urządzanie gabinetów i salonów pod kątem mebli tapicerowanych.
Możemy dla Państwa wykonać fotele fryzjerskie, fotele kosmetyczne, łóżka do masażu, łóżka kosmetyczne, łóżka do zabiegów w spa, leżanki jak również wygodne odpowiednio dobrane do reszty wyposażenia kanapy, sofy w poczekalniach. Coraz więcej gabinetów decyduje się na tapicerowane ściany salonów kosmetycznych czy studiów fryzjerskich – jest to rozwiązanie bardzo nowoczesne, modne, przykuwające uwagę, a dodatkowo ocieplające wnętrze. Warto zastanowić się nad zastosowaniem takiego elementu w Państwa salonie – na pewno doda mu to świeżości, a w niektórych wypadkach na pewno na kliencie sprawi wrażenie luksusu.


Dlaczego warto zamówić u nas wyposażenie do salonów piękności?

  • Działamy szybko, konkretnie, profesjonalnie
  • Spełniamy marzenia klientów (wykonamy tapicerkę w każdym wzorze i kolorze)
  • Otapicerujemy nawet to, co innym wydawało się niemożliwe do otapicerowania
  • Zawsze dopasowujemy produkt do potrzeb i możliwości klienta
  • Z naszymi meblami tapicerowanymi, Twój salon będzie najczęściej odwiedzanym w mieście!
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.