Tapicerstwo meblowe, samochodowe i inne

601 789 345 68 327 15 27 68 327 14 11 biuro@tapicer.com.pl

Nasze Usługi

Tapicerowanie mebli restauracyjnych i klubowych

Chodźmy na miasto

Polacy coraz częściej chodzą do restauracji, kawiarni, barów. Każdego dnia przez punkty gastronomiczne przewijają się setki osób, a meble wciąż te same… Meble restauracyjne są szczególnie narażone na intensywną eksploatację i często niszczeją. Dlatego też należy o nie dbać w szczególny sposób.

Do jakiej restauracji dziś idziemy?

Dziury w sofach, powykrzywiane krzesła i hokery, obdarte kanapy, poplamione resztkami jedzenia obicia to niestety codzienność w wielu knajpach. A nic tak nie odstrasza klienta, jak nieestetyczny wygląd wnętrza lokalu.

Na szczęście w Zielonej Górze znajduje się pracownia tapicerska Tapicer, która chętnie i profesjonalnie zajmie się renowacją Państwa mebli, ewentualnie zaprojektuje całkiem nowe zaplecze barowe.  Klienci będą wracać jak bumerangi 😉

Działamy, naprawiamy, doradzamy

Jak powszechnie wiadomo, obszar działania przedsiębiorstwa Tapicer jest niezwykle szeroki. My też lubimy chodzić do restauracji i siedzieć w miłym i przytulnym wnętrzu. Dlatego postanowiliśmy pomóc meblom barowym i restauracyjnym.

Meble bez ani jednej plamki? To możliwe

Posiadamy szeroką gamę obić tapicerskich, które można dopasować do wnętrza oraz klimatu kawiarni. Służymy również fachową poradą w doborze obić. Możemy zdobyć każdy materiał – skórę, skaj, materiały wzorzyste, plamoodporne i wiele innych!

Zadbamy o wygodę każdego klienta – wymienimy wypełnienia foteli, kanap i krzeseł oraz wymienimy poplamione, dziurawe obicia na nowe, wygodne i PLAMOODPORNE.

Całkiem nowy design

Staramy się spełniać każde życzenie naszych klientów. Jeśli nie chcesz odnawiać swoich mebli barowych, skorzystaj z naszej pomocy w kwestii aranżacji wnętrza swojego lokalu.

Możemy wykonać dla Państwa nowoczesne loże barowe, sofy, hockery, boxy, krzesła, fotele i inne meble barowe, dostosowane do atmosfery i stylistyki Waszego lokalu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zadbaj o swoich klientów z przedsiębiorstwem Tapicer.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.