Tapicerstwo meblowe, samochodowe i inne

601 789 345 68 327 15 27 68 327 14 11 biuro@tapicer.com.pl

Nasze Usługi

Tapicerstwo jachtowe

Jako firma z wieloletnim stażem w tapicerowaniu, posiadamy spore doświadczenie również w tapicerstwie jachtowym. Do podstawowych usług oferowanych w ramach tapicerstwa jachtowego należy przede wszystkim wyklejanie kadłubów i ścian jachtów oraz łodzi motorowych, wykonywanie specjalnych materacy pod wymiar jak również zadania z zakresu tapicerstwa jachtowego zewnętrznego – szycie plandek przeciwdzeszczowych oraz wodoodpornych elementów do łódek i skuterów wodnych.

Tapicerka jachtowa z Zakładem Tapicerskim TAPICER musi być udana!

Dobry sprzęt gwarantem doskonałej jakości

Dzięki współpracy  z różnymi klientami przy wielu zróżnicowanych projektach, udało nam się wypracować własny styl pracy. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych surowców i pracujemy na znanych nam maszynach, dzięki którym, realizujemy nawet z pozoru niemożliwe do zrealizowania  zamówienia.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i wysokiej klasy maszynom krojczym, szwalniczym, tapicerskim oraz licznym dodatkom, możemy na życzenie klienta przygotować tapicerkę marzeń. Tapicerstwo jachtowe to precyzyjna sztuka, która wymaga znajomości fachu oraz ogromu cierpliwości  – tutaj liczy się każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Korzystamy z materiałów dedykowanych dla branży żeglarskiej, jednak jeśli klient wyrazi taką chęć, możemy wykonać tapicerkę również z materiałów powierzonych przez klienta, niezależnie od typu materiału. Naszym celem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie – staramy się klientom zapewniać najwyższej klasy tapicerkę jachtową we wskazanym przez klienta miejscu. Klient zawsze może liczyć na fachowe doradztwo i szczere uwagi oraz opinie.

Tapicerstwo jachtowe wewnętrzne

W ramach tapicerki jachtowej wykonujemy kompleksowe tapicerowanie jachtowe – tapicerowanie wnętrza łodzi (kajuty, podłogi, meble), tapicerka fotela sternika i kapitana i inne.

Wykonujemy również materace jachtowe pod wymiar na specjalne zlecenie klientów. W związku z tym, że nasza specjalizacja jest bardzo szeroka, możemy z powodzeniem wykonać także tenty do łodzi motorowych, tapicerowane sufity i burty oraz inne dodatki wykończeni wnętrz.

Tapicerstwo jachtowe zewnętrzne

Jachty, łodzie, motory wodne – to sprzęty narażone na zmienne warunki atmosferyczne i kontakt  z wodą. Aby łódź oraz pasażerowie byli odpowiednio zabezpieczeni, a przy tym odczuwali maksimum komfortu, należy łódź dobrze zabezpieczyć przed skutkami zmian pogodowych. W ramach zewnętrznego tapicerstwa jachtowego, nasz zakład tapicerski oferuje między innymi wykonywanie plandek na zewnątrz łodzi, specjalnych pokrowców na niektóre z elementów wyposażenia czy też na skutery wodne.

Do produkcji tapicerki zewnętrznej wykorzystujemy materiały wodoodporne i bardzo wytrzymałe. Oferujemy również szycie namiotów do pływania łodzią w warunkach deszczowych, produkcję bimini i plandek transportowych. 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.