Tapicerstwo meblowe, samochodowe i inne

601 789 345 68 327 15 27 68 327 14 11 biuro@tapicer.com.pl

Nasze Usługi

Namioty plenerowe i dmuchańce

Firma Tapicer z Zielonej Góry posiada bardzo szeroki wachlarz ofertowy. Zajmujemy się nie tylko produkcją mebli tapicerowanych, ale i produkcją namiotów imprezowych, poszyć plenerowych, dmuchanych zjeżdżalni i trampolin dla dzieci.

Namioty plenerowe

Namioty plenerowe to znakomite rozwiązania na różne okazje. W zależności od wielkości mogą posłużyć jako schronienie i zadaszenie dla gości weselnych, dla uczestników festynu miejskiego jak również jako pawilon handlowy dla sprzedawców w plenerze. Zajmujemy się produkcją takich namiotów plenerowych od A do Z – możemy wykonać namioty zamknięte lub otwarte, z „oknami” lub bez okien, z elementami ozdobnymi lub zupełnie proste. W zależności od funduszy i zapotrzebowania może być to namiot z lepszego tworzywa, który wytrzyma nawet opór śniegu lub tradycyjny namiot z materiału plandekowego. Nasze namioty są komfortowe, funkcjonalne w 100% bezpieczne, a dodatkowo idealnie wpisują się w krajobraz plenerowy.

Namioty mogą być dowolnego koloru (wszystko zależy od zapotrzebowania i dostępności tworzywa) i formy – wszystkie konstrukcje namiotów są skrupulatnie i profesjonalnie zaplanowane i wykonane.

W naszej ofercie znajdują się:

  • Namioty estradowe
  • Namioty gastronomiczne
  • Namioty handlowe
  • Namioty bankietowe
  • Namioty wystawowe

Jeśli potrzebujesz wykonać namiot plenerowy – zgłoś się do Nas! Wykonamy Twoje zamówienie od początku do końca dbając o każdy szczegół!

Dmuchane zjeżdżalnie

Dmuchańce, skakańce, zamki dmuchane, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, dmuchane zagrody, dmuchane szachy, dmuchane  odbojniki i wiele innych – to hity festynów, bankietów, spotkań dla rodzin z dziećmi. To również doskonałe wyposażenie dla przedszkoli, sal zabaw, placów zabaw dla dzieci. Firma Tapicer z Zielonej Góry produkuje na zlecenie tego typu obiekty.

Produkujemy dmuchane obiekty rozrywkowe w wielu kolorach, kształtach – wszystkie obiekty są bezpieczne, funkcjonalne, wielokrotnie testowane przed użyciem.

Zapraszamy do zapoznania z bogatą ofertą – zadzwoń, napisz, wypełnij formularz lub odwiedź nasze biuro przy ulicy Klementowskich 3 w Zielonej Górze!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.