Tapicerstwo meblowe, samochodowe i inne

601 789 345 68 327 15 27 68 327 14 11 biuro@tapicer.com.pl

Nasze Usługi

Tapicerowanie wnętrz samochodów

Tapicerowanie wnętrz samochodów to usługa w której firma Tapicer posiada ogromne doświadczenie. Zajmujemy się zarówno zmianą tapicerki samochodowej w samochodach osobowych, jak również jej naprawą i odświeżaniem. Produkujemy również pokrowce na siedzenia i tylnie kanapy.

Pracownia tapicerska w Zielonej Górze zajmuje się również zabudową kabin sypialnianych w samochodach ciężarowych (TIR) i tym podobnych. Na życzenie klienta możemy wykonać łóżko pod zabudowę, kotary, zasłony i dowolnie doposażyć kabinę znajdującą się w ciągniku siodłowym – tak by kierowca mógł odpocząć w dowolnej chwili w wygodnej i funkcjonalnej kabinie.

Busy tapicerowane

Nasza firma posiada również doświadczenie w tapicerowaniu busów – całych wnętrz samochodów. Najczęściej są to auta koncertowe małych kapel, zespołów, ale nie tylko.

Możemy również zaproponować tapicerowanie specjalistycznych samochodów pełniących rolę restauracji na kółkach – przytulne boxy, miękkie tapicerowane pikowane ściany – lokal na kółkach gotowy.

Tapicerowanie limuzyn

Wykonujemy również tapicerowanie limuzyn – zarówno tych klasycznych, ekskluzywnych, jak również limuzyn przeznaczonych na imprezy zorganizowane np. wieczory panieńskie, kawalerskie, bale, studniówki. Nasza firma potrafi z niepozornie wyglądającej z zewnątrz limuzyny wykrzesać prawdziwie dyskotekowe wnętrze.

Jeśli są Państwo zainteresowani tapicerowaniem samochodu, całego wnętrza lub tylko wybranych elementów – zapraszamy do kontaktu z nami! Nasze możliwości ogranicza tylko wyobraźnia  🙂

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.