Tapicerstwo meblowe, samochodowe i inne

601 789 345 68 327 15 27 68 327 14 11 biuro@tapicer.com.pl

Nasze Usługi

Tapicer dla transportu

Kabiny sypialne i wypoczynkowe

Wiele lat doświadczeń w pracowni tapicerskiej pozwoliło Nam zauważyć, że istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistyczne zabudowy w samochodach dostawczych. Firma Tapicer z Zielonej Góry zajmuje się również specjalnymi zamówieniami według zlecenia klienta.

Jeśli posiadasz samochód dostawczy i chcesz go dostosować do swoich potrzeb i chcesz przy tym skorzystać z pomocy tapicera – zgłoś się do naszego zakładu tapicerskiego!

Możemy przygotować dla Ciebie kompletną kabinę sypialną wykończoną dowolnym materiałem i kolorem, która spełni wszystkie Twoje wymagania. Dla wielu kierowców, kabina samochodu jest drugim domem w czasie pracy.

Jeśli potrzebujesz na pace wygodnego łóżka, na którym będziesz mógł odpocząć w czasie długiej podróży – zrobimy je dla Ciebie! Nie będziesz musiał już gnieść się na siedzeniach, które są niewygodne i niedostosowane do snu. W ergonomiczny sposób zabudujemy Twoją kabinę, dając Ci jednocześnie sporo miejsca i wygody.

Jeśli chcesz wyposażyć swoją w nietypowy sposób, na przykład zrobić w niej bar na kółkach lub świetne miejsce do wypoczynku z kolorowymi kanapami i bezpiecznymi miękkimi ścianami wewnątrz – zgłoś się do Nas! Zmienimy twój furgon nie do poznania –z nami jego wnętrze będzie bezpieczne i wygodne!

Dlaczego warto wybrać firmę Tapicer z Zielonej Góry? Ponieważ gwarantujemy CI:

  • Świetną cenę
  • Bezpieczne i atrakcyjne estetyczne wnętrze kabiny, która da ci namiastkę domu*
  • Oszczędność (śpisz w samochodzie w czasie dalekiej podróży, nie płacisz za hotel)
  • Gwarancję doskonałej jakości wykonania

*UWAGA! Firma Tapicer zajmuje się wyłącznie kwestią estetyki i wygody wnętrza paki/kabiny – montowane przez nas siedzenia i kanapy nie są elementami wyposażenia samochodu i nie służą jako miejsca transportowe.

Plandeki samochodowe

Zajmujemy się także produkcją plandek samochodowych. W naszym zakładzie tapicerskim przygotowujemy plandeki różnych rozmiarów, od małych po plandeki dla samochodów ciężarowych. Z materiału plandekowego przygotowujemy również inne konstrukcje (namioty, hale, dmuchane ślizgawki, dmuchane zamki itp.).

Przygotowując plandeki dla naszych klientów wykorzystujemy materiały wyłącznie sprawdzonych producentów, dzięki czemu mamy gwarancję jakości materiałów, a wykonane przez nas plandeki i pokrowce przetrwają długie lata.

Jeśli potrzebujesz wykonać plandekę lub produkt z materiału plandekowego, zgłoś się do Nas! Po  omówieniu Twoich potrzeb, nasz specjalista zaproponuje Ci konkretne rozwiązania i wykonamy dla Ciebie personalizowane zamówienie. Zadowolenie gwarantowane!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.