Tapicerstwo meblowe, samochodowe i inne

601 789 345 68 327 15 27 68 327 14 11 biuro@tapicer.com.pl

Nasze Usługi

Tapicerstwo dla dzieci

Jak urządzić pokój?

Urządzanie pokoju dziecięcego z pewnością nastręcza wielu problemów rodzicom. Trzeba wyszukać odpowiednie meble, w odpowiednim rozmiarze i kolorze. A niektórzy poszukują np. łóżka w kształcie auta, czy foteli w kształcie statku. Jeżeli zgłosisz się do przedsiębiorstwa Tapicer, problem masz z głowy. Nasz zakład produkuje meble tapicerowane dla dzieci i nie tylko.

Wyposażenia przedszkoli

Chętnie angażujemy się w tworzenie wyposażenia pokojów dziecięcych. Specjalizujemy się także w wyposażaniu przedszkoli w niezbędne bezpieczne meble. Produkujemy miękkie pufy, komfortowe fotele, sofy i materace w bajecznych kolorach.

Ciekawe meble

Meble do pokoju dziecięcego, czy młodzieżowego muszą być przede wszystkim modne, ciekawe i przede wszystkim bezpieczne. TAPICER wykona dla Twojego dziecka  łóżka tapicerowane w dowolnym kształcie i ciekawym kolorze. Dodatkowo stworzymy super wygodne materace, aby Twoje dziecko odczuwało duży komfort podczas snu.

Miękkie ściany

Podobają Ci się ściany tapicerowane? Nic prostszego – zgłoś się do TAPICERA, a my obijemy ściany w pokoju dziecięcym miękkim, odpornym na zabrudzenia materiałem. Obijanie ścian to doskonały pomysł na nowy wystrój pokoju. Staje się on bardziej przytulny, przyjemny oraz wyciszony akustycznie.

Pokój dla niepełnosprawnych

Jeśli posiadasz niepełnosprawne dziecko, nasz zakład może wyposażyć jego pokój w niezbędne uchwyty. Jesteśmy w stanie wykonać również wygodne, funkcjonalne łóżka z regulowanymi zagłówkami oraz wysięgnikami dla osób niepełnosprawnych. Na specjalne życzenie wykonamy również odpowiednie materace.

Bogata oferta

Skorzystaj z niezwykle bogatej oferty mebli tapicerowanych. Zgłoś się do nas i zapytaj o szczegóły. Zapraszamy. 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.